A08&DHU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
A08&DHU

samo za članove alijanse Anarchy & Dahije United(A08&DHU)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zastoooooo???

Go down 
2 posters
AuthorMessage
GINIUS
General
General
GINIUS


Number of posts : 34
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 2008-03-12

Zastoooooo??? Empty
PostSubject: Zastoooooo???   Zastoooooo??? Icon_minitime1/4/2008, 16:12

Sta vam bi da napustite alijansu??? Ovo je prava glupost, bez dogovora, konsultacija, jebeno NISTA!!!
Mozda ovo nije pravo mjesto za ovu temu ali sam iznerviran!!! scratch
Trazim hitno objasnjenje!!!

HVALA!
Back to top Go down
komina
Tehnička podrška
Tehnička podrška
komina


Number of posts : 110
Age : 44
Lokacija : tamo daleko
Registration date : 2008-03-12

Zastoooooo??? Empty
PostSubject: Re: Zastoooooo???   Zastoooooo??? Icon_minitime1/4/2008, 23:27

Objašnjenje vjerojatno leži u tom da je bio K1ng premlad i nedovoljno ozbiljan da vodi jednu ally, tako da smo svi mi zaletili se i udružili s njima i odjednom je on preuzeo"vođstvo" alijanse. Krenulo nam je bilo dobro, našli sebi wing ionda samo trebali da se razvijamo i jačamo, a on sad odjednom nađe način da sve sjebe....ja sam mislio da ste se vi dogovarali nešto po tom pitanju pa sam napustio ally ali nisam htio u EX YU prći nego sam otišao kod naših saveznika...Koliko sam bio upoznat oni su tražili ili d apređemo ili da budemo njihov wing, pa mogli smo biti wing...ali ne on hoće da je među najjačim, samo pokajat će se i svi oni koji pređu u EX YU....to je njihov način da manipulišu mladim igračima...uzrok svemu je nedovoljna saradnja između osnivača alijansi koje su se udružile u jednu
Back to top Go down
https://dahije-united.bosnianforum.com
 
Zastoooooo???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
A08&DHU :: TRAVIAN IGRA :: Sugestije-
Jump to: